Jak dobrać etui na telefon? I o matko nie mam iPhon’a!

Smartfon bez odpowiedniego etui niestety się niszczy, rysuje. Stąd też wybór odpowiedniego etui jest ważny. Wybrać można klasyczne, przeźroczyste pokrowce bądź ciekawe, kolorystyczne wzory czy śmieszne motywy.


Zgadza się, nie mam iPhon’a i nie mogę pochwalić się jabłuszkiem na odwrocie telefonu, ale nie zmienia to faktu, że lubię swój telefon i chce, żeby ładnie się prezentował.

Nie mogłam się zdecydować, który pokrowiec będzie lepszy, stąd też wybrałam dwa modele ze sklepu etuo.pl 

Jeden pokrowiec mam z motywem motyli, a drugi biały-czarny w geometryczne wzory. Pokrowce sprawdzają się całkiem nieźle, wzory mi się podobają, ogólnie nie mogę nic im zarzucić.

Lubię obsługiwać telefon bez etui, wówczas wydaje mi się taki cienki i smukły, ale przekonałam się, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Wiele razy telefon upadł na ziemię, przeleciał przez kilka schodów i niestety się porysował, bo nie miał odpowiedniego etui.

A tak na poważnie to myślę, że mój następny model telefonu to będzie jednak iPhone, ale to dopiero za jakiś czas. Cena iPhone jest dość wysoka, to nie jest tani telefon i cały czas się zastanawiam, czy warto tyle wydawać? Jednak przekonuje mnie, że MacBook łączy się z telefonem i można zacząć pracę na jednym urządzeniu, a kontynuować na drugim. Z MacBooka Air korzystam już od paru miesięcy i jestem bardzo zadowolona, nie zamieniłabym tego komputera na inny.

A wracając do wyboru odpowiedniego etui, to cena pokrowca jest dość atrakcyjna, więc jeśli podoba Wam się biało-czarne etui w geometryczne wzory,  to możecie je znaleźć tutaj. 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.