Panczo na Wita Stwosza- Taco vs Burritos

W miniony weekend miała miejsce ciekawa degustacja nowej karty dań w Pańczo na Wita Stwosza. Kto był ten wie, że można było skosztować kilku rodzaju Margarity i 9 rodzajów Tacos. 


Wystrój Pańczo na Wita Stwosza jest podobny do drugiego lokalu, który mieści się na ulicy Świętego Antoniego. Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze i definiuje późniejszy odbiór danej rzeczy. Niestety moje pierwsze wrażenia z lokalem na Św. Antoniego nie były pozytywne, a wręcz myślałam, że już więcej tam nie pójdę. Natomiast Pańczo na Wita Stwosza spodobało mi się od pierwszej wizyty.

W tygodniu do godziny 12, a w weekendy do 13 miejsce to jest śniadaniownią z propozycjami meksykańskich śniadań. Natomiast później zamienia się w Mexico Bar.

Jest to o tyle warty odwiedzenia lokal z kuchnią meksykańską, gdyż we Wrocławiu mało jest miejsce, w których można zjeść coś rodem z Meksyku. W zasadzie kojarzę tylko dwa i na dodatek nie jestem pewna czy ta druga restauracja nadal funkcjonuje. Jeśli chodzi o jedzenie to Pańczo na Wita Stwosza trzyma naprawdę dobry poziom, jest smacznie i w dobrej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.